Догляд за каменем. Крок за кроком!
Просочення (імпрегнування).
Захисна просочення надає пористої поверхні з натурального і штучного каменю (у т. ч. керамограніта) водо - і масло - відштовхуючі властивості. Импрегнирующие засоби проникають глибоко в пори і капіляри каменя, захищають оброблену поверхню від проникнення в неї водорозчинних та масляних забруднень, надають їй натуральний вигляд. Поверхня при цьому не стає слизькою і легко піддається прибирання.
Вплив погодних умов. Загальні положення.
Температура поверхні підлоги: +5° C - +25° C
Час повного висихання становить не більше 48 год. При температурі +20° C і відносній вологості повітря 65%.
Вимкніть (при наявності) підігрів підлоги!
Забезпечте хорошу вентиляцію в приміщенні!
Крок 1: Підготовка до роботи.
Перед захисною просоченням зробіть глибоку чистку, видаливши всі старі захисні шари. Поверхні повинні бути сухими знежиреними і не мати слідів воску.
Крок 2: Необхідний інвентар.
Моп Плоский, шубка, губчаста позбавлення від, затиск для губки, відповідні власники, рукоятки та інші інструменти.
Крок 3: Захист підлоги прилеглих приміщень.
Накрийте в прилеглих приміщеннях підлога, меблі, кабельні канали і т. п. захисною плівкою. Закріпіть плівку водостійкою липкою стрічкою, яка не залишає слідів після знімання.
Крок 4: Просочення (імпрегнування).
Вилийте на підлогу деяка кількість засобу і відразу ж рівномірно розподіліть його тонким шаром. В залежності від всмоктуючої здатності каменю може знадобитися до 4-х нанесень з інтервалом близько 30 хв. Не палити!
Крок 5: Видалення надлишків.
Засіб, не впитавшееся в камінь за 15 хв, обов'язково зберіть з поверхні за допомогою стійкою до розчинників неопренової зганяння і дрантям. Залишки розітріть сухим мопом!
Крок 6: Чистка інвентарю.
Робочий інвентар протріть вологою серветкою.